WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Faberlic Helal Serfikası ile Güvenilir Ürünler

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Faberlic helal sertifikası ile güvenilir ürünler üretilmektedir. Helal sertifikalı olan bütün ürünlerin içeriğinde kullanılan malzemelerin tamamı müslümanların rahatlıkla kullanabileceği şekilde üretilir. Avrupa Birliği standartlarına ve islami kurallara uygun olarak üretilirken, yılda 400 milyonu geçen üretim gerçekleştirilir. Fabelic üretim tesisleri tamamen şirkete aittir. Dolayısıyla Farmasi bünyesinde üretimi yapılan 10 farklı kategoride seçenekler bulunmaktadır. Ekolojik ürünler belgesine sahip olan Faberlic şirketi aynı zamanda güvenilir üretim gerçekleştirmektedir. Bu nedenle devlet kayıtlarında yerini alarak ekolojik denge, temiz ve güvenilir üretim sertifikası vardır. Faberlic helal sertifikası ile güvenilir ürünler kullanılır, çevre dostu olan ürünleri ile doğaya zarar vermez. Kirli su atıklarını kanalizasyona tahliye yapmadan önce zararlı su atıklarını arıtma tesislerinde ıslahını yapar. Böylece çevreye zarar vermeden önce önlemini alır ve doğayı korur.

Faberlic En İyisi Olma Yolunda

Faberlic ürün seçeneklerinin çeşitliliği ve sağlıklı oluşu ile dünya genelinde bir numara olma yolunda ilerliyor. Kullandığı ürünlerin ambalajda kullanılmak üzere kullanılan kağıt israfının önüne geçmek üzere paketleme ile ilgili tüketimini önemli derecede azaltmaktadır. Aynı zamanda polimer ambalajlama yöntemini kullanarak, teknolojik atıkları insanlara faydalı olması adına geri dönüşümünü gerçekleştirir. Dolayısıyla yeşil dünya ekolojik dengeye önem verilmesi nedeniyle yeşil dünyayı korumak adına, 10 milyonu aşkın ağaç dikilmiştir. Paketleme ve ambalajlamada kullanılan kağıt israfını önlemek için plastik poşet kullanmaktadır. Faberlic üretim tesislerinde kullanılan plastik ambalajlar doğada kolay parçalanan özelliğe sahiptir. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde test edilerek deneyler yapılmaz. Dolayısıyla hayvan dostudur ve IN VITRO ortamında yürütülmektedir. GMP standartlarına uygunluğu, kozmetiğin kaliteli ve iyi üretilmesi hakkında uygulamaları ile uluslararası kalite standartlarını belgelemektedir. Bu belgeler dünya ülkeleri genelinde uluslararası standartlarında ön koşul olarak geçmektedir.

Faberlic Şirketinin Felsefesi

Faberlic şirketinin felsefesi tüm dünyanın ve üretim alanında en iyisi olma hedefinde. Böylece başkalarına örnek olmak için ilham verici işler başarmayı ilke ediniyor. Hedeflerin önüne çıkan engelleri aşarak başarmak için network çalışma şeklini benimsiyor. Saygın ve güvenilirliğinin yanı sıra kazanç anlamından örnek alınacak bir şirkettir. Bu anlamda Global pazarlama alanında ve Global web sitesinde tüm dünyaya açılarak yeni pazarlara giriyor. Böylece dünya genelinde 44 farklı ülkede lider şirket konumundadır. Dolayısıyla dünya çapında müşteri potansiyeli 20 milyonu aşmaktadır. Uluslararası yaptığı kaliteli ve güvenli işlerin neticesinde uluslararası kalite standartlarını üretim yapmaktadır. Bu nedenle yaptığı işlerinde üretim ilkesi ve makine teknolojisi süreçleri hakkında en üstün seviyede olduğunu garantilemektedir. Faberlic şirketinin başlatmış olduğu evsiz hayvanları evlat edinme kampanyası ile hayvanlara verdiği değeri göstermektedir. Rusya ve çevresini kapsayan bu kampanya ile sokaklarda ve barınaklarda yaşayan hayvanlara ev bulma konusunda yardımcı oluyor. Böylece kuyruklu dostları yeni ev sahipleriyle buluşturuyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir