WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Kedi Gözü Eyeliner Nasıl Çekilir? Etkileyici Bakışlara Nasıl Sahip Olunur?

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Kedi gözü eyeliner nasıl çekilir? Etkileyici bakışlara nasıl sahip olunur? Elbette birçok kadının merak ettiği bir konudur. Günümüzün en popüler makyajlarından biri haline gelen kedi gözü eyeliner sıklıkla kullanılıyor. Bakışlara çok daha etkili bir ifade kazanmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda göz rengini ortaya çıkarıyor. Dolayısıyla kadınların en çok tercih ettiği stil haline dönüşüyor. O halde kedi gözü eyeliner nasıl çekileceği hakkından kısaca bahsetmekte fayda var. Öncelikle bilinmesi gereken en önemli konu kedi gözü bakışları elde etmenin en iyi yolu Faberlic Jardin de Giverny ile mümkün. Ayrıca Faberlic eyeliner ürünleri arasında yer alan Glam Team uzun ömürlü vurgulayıcı eyeliner ile bakışlarınızı daha etkileyici kılmak imkansız değil.

Kedi Gözü Eyeliner Nasıl Çekilir?

Kedi gözü eyeliner çekmek için yapmanız gereken önceliğiniz elbette bir adet kaliteli Faberlic eyeliner ürünlerinden temin etmeniz gerekir. İkinci aşamada aldığınız eyelineri kullanmaya başlayabilirsiniz. Dolgulu ve güçlü görünerek makyajınızın ahengini tamamlayıcısı olacak. Göz çevrenize eyeliner sürmek için yapmanız gereken uygulama, Faberllic Eyeliner fırçası ile kirpiklerin üstüne oldukça ince çizgi çekin. Daha sonra gözün iç kısmından başlayarak dışarıya doğru biraz daha kalın bir çizgi çekin. İlk defa eyelineri göz çevrenize çektiğinizde eliniz titreyerek dışarı taşırabilirsiniz. Sürmeyi alışkanlık haline getirdiğinizde eliniz alışacak daha muntazam yapacaksınız. Gözün dış bölümüne geldiğinizde yukarıya doğru eyeliner fırçasını sürmeye devam edin. Göz kenarınızda kanat görünümü elde edene kadar sürmeye devam edin. Kaşın en köşesine doğru verilen açı görünümü ile keskin bir bakış elde edeceksiniz. Hata yapılan yerleri pamuklu çubukları kullanarak temizleyebilirsiniz. En iyi eyeliner sürme yöntemlerini Faberlic ürünleri ile temin edeceksiniz.

Faberlic Eyeliner Ürünleri ile Etkileyici Bakışlar

Faberlic ürünleri ile etkileyici bakışlar elde etmeniz mümkündür. Kedi gözü eyeliner nasıl çekilir? Faberlic ürünleri ile elbette çok daha kolayca kedi gözü eyeliner çekmek elinizdedir. Faberlic İseul damgalı ve çit taraflı eyelinerleri kullanarak etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. İseul damgalı çift taraflı eyelinerin diğer tarafında yıldız damgası vardır.  Bu sayede göz kapaklarında oldukça ince bir çizgi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda Faberlic jel eyeliner Berry Line kullanarak eyeliner çekmeyi çok daha kolay yöntemlerle öğrenebilirsiniz. Faberlic Glameyes Glam Team Likit Eyeliner 5 kat daha parlak ve 4 kat sedefli ton hakimdir. İçeriğinde bulunan jel formülü ile çok daha kolay sürülür. Eyelinerin ucundaki fırça göz kapağına sabitlenerek rahatça sürülmesini sağlar. Böylece gözlerinizin eşsiz bir güzelliğe sahip olursunuz. Ayrıca Faberlic ürünleri arasında bir başka muhteşem ürünlerden birisi olan Faberlic Jardin de Giverny Renkli Eyeliner lavanta sınırlı üretime sahip olan Faberlic ürünüdür. İçeriğinde bulunan formülü sayesinde sürüldüğü anda kurumaya başlar ve kolayca akmaz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir