WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Protez Tırnak Üzerine Oje Sürülür mü?

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Ellerinizin her zaman bakımlı ve muhteşem görünmesini istiyorsanız, protez tırnak uygulaması   ile mümkün olabiliyor. Elbette her kadın cilt ve saçlarda olduğu gibi el ve tırnaklarının da bakımlı olmasını ister. Hoş görünümlü şık renklerdeki ojeler kullanarak, bakımlı tırnaklara sahip olmak için protez tırnak uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca tırnak bakımı hakkında merak edilen ‘’protez tırnak üzerine oje sürülür mü?’’ sorusunun cevabını öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Faberlic Nail Retsore anti age filler tırnak bazı ile yaşlanmaya bağlı olarak oluşan tırnak hasarlarının üzerini doldurarak daha canlı tırnaklara sahip olmanızı destekler. Aynı zamanda Faberlic Nail retsore kalsiyum tırnak bazı ve zarar görmüş tırnak bazı bakım ürünleri de sizler için tasarlanmış ürünlerden birkaç tanesidir.

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak, hızlı kırılan tırnaklara sahipseniz ve el, tırnak bakımına önem veriyorsanız rahatlıkla kullanabileceğiniz tırnak bakım uygulamasıdır. Ayrıca protez tırnaklar tırnak sorunu olanlar için tedavi amaçlı da kullanılmaktadır. Faberlic vitaminli tırnak primer baz ojeyi denediniz mi? İçeriğinde bulunan vitamin katkıları ile tırnaklarınıza oje sürerken bakım uygulama imkanı sunuyor. Ayrıca Faberlik tırnak tasarım yapıştırmaları ile protez tırnaklarınızı çiçek bahçesine dönüştürebilirsiniz.

Protez Tırnakların Üzerine Oje Sürülür mü?

Elbette saç ve yüz bakımında olduğu gibi tırnak bakımı hanımların en çok önem verdiği bakım uygulamalarından biridir. Protez tırnakların içeriğinde bulunan renk dokuları ile tırnaklarınıza Faberlic ürünleri içinden şeffaf ojeleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Böylece nude görünümlü natürel protez tırnakları ellerinizde şık bir görüntü oluşturur. Dekolteli elbiselerinizin mükemmel tamamlayıcı unsuru olan ojelerle estetik görünüm oluşur.  Doğal görünüme sahip protez tırnak modelini tırnaklarınıza yaptırdığınızda kendi tırnak renginizle uyumlu olacaktır. Bu uygulama dilediğiniz renkteki ojeyi tırnağınıza sürmenizi sağlar. Faberlic ürünleri içinden rengarenk ojeleri ve tırnaklara özel çiçek tasarımlarını kullanın ve tırnaklarınız çiçek açsın. Sipariş vermeden önce üyelik işlemlerini tamamlayın ve adınıza açtığınız üyelik sayfasından giriş yapın. Aramalar sekmesine oje yazarak aramanızı tamalayın. Karşınıza çıkacak rengarenk oje ve tırnak bakım ürünlerinden dilediğinizi sipariş edin. İnternetin olduğu yerde her şey bu kadar basittir.

Protez Tırnak Fiyatları

Protez tırnak fiyatları tırnağınıza uygulayacağınız işleme göre değişebilir. Birçok protez tırnak modeli olduğu için uygulamaya göre fiyat verilmektedir. Bu nedenle fiyatı hakkında net bilgi vermek doğru olmaz. İsterseniz en uygun fiyatlar arasından natürel renkte olan jel protez tırnakları yaptırabilirsiniz. Bu uygulamayı yaptırdığınızda ‘’protez tırnak üzerine oje sürülür mü?’’ sorusunun cevabını da vermiş oluyor. Çünkü natürel jel protez tırnağın yapısı normal tırnak rengine en uygun olan renktir. Natürel doğal görünümlü protez tırnağın üzerine sürdüğünüz ojenin rengini değiştirmek istediğinizde asetonla silerek farklı bir renk oje sürmeniz yeterli. Özellikle kalıcı oje kullanmak istemeyen kişilerin tercih ettiği uygulamalardan birisidir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir